Home » شارژ » با این روش آیفونتان را به شارژ بی‌سیم مجهز کنید

با این روش آیفونتان را به شارژ بی‌سیم مجهز کنید

کلیک: آیا دوست دارید گوشی قدیمی آیفون شما مجهز به فناوری شارژ بی سیم شود؟ شاید تصور کنید که این کار غیر ممکن است؛ اما باید این مژده را به شما بدهیم که به راحتی می‌توانید گوشی آیفون خود را به این فناوری مجهز کنید. برای اطلاع از نحوه از انجام این کار، در ادامه با ما همراه باشید.

ابزار مورد نیاز برای انجام این کار به شرح زیر است:

یک کارت شارژ بی سیم: شما با یک جستجوی ساده در اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی همانند آمازون می‌توانید به راحتی نمونه‌هایی از این کارت را پیدا کنید. کارت شارژ بی سیم BEZALEL I۶ Qi wireless charger receiver patch module که در سایت آمازون با قیمت ۱۶ ٫ ۲۵ دلار به فروش می‌رسد، یکی از این کارت‌ها است که همانند یک قطعه مدولار بر روی گوشی شما نصب می‌شود و می‌توانید از آن برای دریافت امواج شارژ بی سیم استفاده کنید.
یک شارژر سازگار با فناوری شارژ سریع: در حال حاضر تعداد شارژر‌های سازگار با این فناوری، زیاد است؛ اما توصیه می‌شود از این شارژر‌ها استفاده کنید:

Anker Ultra-Slim Wireless Charging Pad
DigiYes USB Powerqi Qi Wireless Charger
PowerBot PB۱۰۲۰ Qi Enabled Wireless Charger
RAVPower RP-WCN۱۵ Qi Wireless Charging Pad
P.I. Mobile Store Wireless Charger Charging Pad
TYLT Vu Wireless Charger

یک قاب یا کاور غیر فلزی که ضخامت آن بیشتر از پنج میلی متر نباشد (این قطعه تنها در صورتی مورد نیاز است که کارت شارژ بی سیم شما به همراه قاب، عرضه نشده نباشد).

با استفاده از این وسایل می‌توانید به راحتی گوشی آیفون خود را مجهز به شارژ بی سیم کنید. برای این کار ابتدا کارت شارژ بی سیم را به پورت شارژ گوشی متصل کنید. سپس قسمت انتهایی نوار مانند آن را کمی خم کنید تا کارت به گوشی بچسبد و در پایان قابی را که قبلا تهیه کرده اید، روی آن قرار دهید. کار تمام است!

ممکن است با استفاده از این روش دیگر نتوانید از پورت شارژ گوشی خود استفاده کنید (مگر اینکه کارت شارژ بی سیم را از پورت خارج کنید)، اما این موضوع برای تمام افرادی که از این روش برای مجهز کردن گوشی خود به فناوری شارژ سریع استفاده کنند؛ زیاد مهم نیست.

با انجام آزمایشی مشخص شد که این روش از عملکرد خوبی برخوردار است و با استفاده از آن دیگر مجبور نیستید برای شارژ گوشی خود از کابل‌های مزاحم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *