Home » طراحی لوگو » آیا هنوز هم به دنبال طراحی ارزان یا طراحی رایگان لوگو خود هستید؟

آیا هنوز هم به دنبال طراحی ارزان یا طراحی رایگان لوگو خود هستید؟

آیا هنوز هم به دنبال طراحی ارزان یا طراحی رایگان لوگو خود هستید؟

Are you still looking for a cheap or free design of your logo?

با توجه به اهمیت بالای طراحی لوگو در انواع تجارت ها و رقابت شدید طراحان لوگو با یکدیگر، طراحی لوگو حرفه ای در عین حال ارزان قیمت تبدیل به یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار شده است. در این مقاله به بررسی تاثیرات قیمت بر طراحی لوگو می پردازیم :

امروزه مدیران و صاحبان تجارت های تازه تاسیس برای شروع یک کسب و کار موفق ، نیاز به طراحی لوگو حرفه ای دارند اما برای شروع کسی نمی داند چه مقدار هزینه لازم است تا یک لوگوی جذاب و منحصر به فرد را در اختیار داشته باشد.

طراحی لوگوهای گران قیمت

همیشه گران قیمت بودن یک لوگو حس اینکه طراحی لوگو براساس تمام اصول و استاندارهای جهانی انجام شده باشد را به مخاطب و متقاضیان منتقل می کند. اما در واقع این چنین نیست ، شما با اندکی جستجو می توانید تیم طراحان لوگو حرفه ای که با قیمتی مناسب و معمولا پایین تر از قیمتی که انجمن صنفی طراحان گرافیک مشخص کرده است ، طراحی لوگو می کنند را بیابید. می توان در بین لوگوهای مشهور که بسیار موفق بوده اند و در گروه گران قیمت ترین لوگوها قرار می گیرند به گوچی، شانل، لوییس ویتون و باربری اشاره کرد.

طراحی لوگوهای ارزان قیمت

بسیاری از مدیران تجارت ها و کسب و کارهای تازه تاسیس برای مدیریت هزینه ها و مطلع نبودن از اهمیت بالای یک لوگوی حرفه ای ، به سمت طراحی لوگوهای ارزان قیمت می روند. باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشیم که هیچ طراحی با هزینه کم یا ارزان ، یک لوگوی جذاب و منحصر به فرد که در بین تمام لوگوهای موجود در سراسر دنیا تکرار نشدنی باشد را طراحی نمی کند. استفاده از لوگوهایی که براساس اصول طراحی نشده اند و تداعی کننده لوگوی دیگری در ذهن مخاطب هستند ، تجارت را با شکست رو به رو می کند و ممکن است زیان های جبران ناپذیری به کمپانی ، شرکت یا سازمان وارد کند. در نتیجه از ابتدای تاسیس تجارتتان یک لوگو متناسب با نوع فعالیت خود به تیم ماهر طراحی لوگو سفارش دهید و سال ها از لوگوی خود استفاده کنید.

طراحی لوگو رایگان

به دلیل جستجوی بالای کاربران ، طراحی لوگو رایگان به عبارتی پربازید اما بی محتوا تبدیل شده است. بسیاری از وب سایت ها ، نرم افزارهایی که از طرح های اماده استفاده می کنند و بسیار غیرحرفه ای می باشند را به کاربران معرفی می کنند. با توجه به اینکه مهم ترین ویژگی یک لوگو منحصر به فرد بودن آن است. در طراحی لوگو رایگان ممکن است از یک لوگو چندین کاربر استفاده کنند ، با این شرایط تمام ارزش های یک برند زیر سوال می رود. زیرا مخاطبان زمانی که با یک طراحی لوگو حرفه ای و جذاب رو به رو باشند این دریافت را دارند که کمپانی یا شرکت این لوگو هم بسیار حرفه ای و متخصص می باشد. در غیر این صورت پرستیژ کاری یک برند به هم می ریزد.

طراحی لوگو ارزان

باید بدانیم که انجمن صنفی طراحان گرافیک قیمت طراحی لوگو را هفت میلیون تومان تصویب کرده است. شما می توانید با یک مبلغ مناسب، نه بسیار ارزان یا گران یا حتی رایگان، یک لوگو حرفه ای و استاندار را برای برند خود داشته باشید. پس با اندکی بررسی و جستجو می توانید متخصصان طراحی لوگو که با قیمتی مناسب اقدام به طراحی می کنند را بیابید که از قبیل این طراحان لوگو می توان به گروه تبلیغاتی ما اشاره کرد.

منبع : مائده دیزاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *