Home » چاپ » بهترین خدمات، مشاوره تبلیغات و هدایای تبلیغاتی را از ما بخواهید

بهترین خدمات، مشاوره تبلیغات و هدایای تبلیغاتی را از ما بخواهید

بهترین خدمات، مشاوره تبلیغات و هدایای تبلیغاتی را از ما بخواهید

تنها تولید کننده فلش های سیلیکونی سه بعدی در ایران

مسعود طالبی، مدیرعامل کانون آگهی و تبلیغات کاویا

مسعود طالبی، مدیرعامل کانون آگهی و تبلیغات کاویا از سال 1372 شروع به فعالیت در حوزه تبلیغات کرده است، وی درخصوص خدماتی که مجموعه کاویا ارایه می دهد می گوید: حوزه فعالیت ما در خصوص ارایه انواع هدایای تبلیغاتی از جمله فلش تبلیغاتی سیلیکونی و فلش تبلیغاتی سه بعدی با طرح و آرم و لوگوی موردنظر که ماشین آلات این موارد در ایران را فقط مجموعه ما دارا است و به علاوه به جز موارد ذکر شده واردات خودکارهای تبلیغاتی، تولید جاسوئیچی های تبلیغاتی با شکل ها و آرم های درخواستی را در مجموعه خود دارا هستیم. فلش های OTG ، فلش های HP با گارانتی بامدت طولانی، ضد آب، نیز در حوزه فعالیت شرکت کاویا است.

وی در ادامه افزود:  ماشین آلات مجموعه کاویا شامل چاپ دیجیتال لیبل، چاپ فلز، CNC ، فلت بد و ماشین های چاپ دیجیتال کاغذ و برچسب و پازل های تبلیغاتی است، البته خط تولید کامل اتیکت سینه در کوتاه ترین زمان را نیز دارا می باشیم. همچنین تولید انواع پانچ های پلاستیکی بنر که برای سهولت کار مورد مصرف می باشد نیز از امکانات مجموعه کاویا است.

مشتریان ما

ایشان در ادامه در خصوص مشتریان مجموعه کاویا اظهار داشت: بیشتر مشتریان ما شرکت های تبلیغاتی، شرکت های تولیدی صنعتی و شرکت های دولتی هستند و البته باید خاطرنشان کنم مجموعه کاویا مشاوره تبلیغاتی شرکت های بزرگ را عهده دار است و تاکنون توانسته ایم برای بهبود و کاستن هزینه های تبلیغات با کیفیت بهتر از جمله تبلیغات محیطی و هدایای تبلیغاتی این امر را به سرانجام برسانیم.

مجموعه کاویا در سال 1372 با بهره گیری از ماشین آلات چاپ سیلک اسکرین و چاپ تامپو پرینت به منظور ارایه خدمات چاپ و هدایای تبلیغاتی شروع به فعالیت کرد در این مدت تا به حال این مجموعه توانسته است ماشین آلات زیر را به مشتریان عزیز ارایه دهد: ماشین آلات چاپ سیلک اسکرین، تامپو پرینت و طلاکوب، ماشین چاپ فضای خارجی، ماشین چاپ فضای داخلی، دستگاه لمینت، ماشین چاپ برچسب های پی وی سی و رزین دار، ماشین آلات حکاکی و برش لیزری، ماشین چاپ دیجیتال و دیگر ماشین آلات وابسته در زمینه خدمات فوق و در حال حاضر کاویا به جز ماشین آلات فوق دارای زیرمجموعه های فانتاستیک، آلوم راک و کاویا پن است. واحد فانتاستیک در زمینه طراحی و تولید ساعت های دیواری و  تولید ساعت رومیزی با جذابیت و کاربرد تبلیغاتی بالا است و واحد آلوم راک جهت طراحی و تولید قطعات آلومینیومی تبلیغاتی و ساخت جاسوئیچی های فلزی تحت نظارت شرکت بای لوف می باشد. اکنون کاویا به لطف خداوند و مدیریت تفکرگرا، با کارکنان مجرب و توانمند در حال خدمت رسانی به مشتریان و پیشرفت با تکنولوژی روز دنیاست.

حضور موفق در نمایشگاه اراک

وی در خصوص هدف از حضور در دومین نمایشگاه چاپ و بسته بندی اراک گفت:  اصلی ترین هدف ما از این حضور آشنایی با مشتریان جدید و ارایه خدمات به آن ها و معرفی محصولات شرکت بود و عنوان کردن این موضوع که تولید محصولات کاویا در ایران انجام می گیرد. در نمایشگاه اراک نیز غرفه مجموعه کاویا به عنوان غرفه برتر از لحاظ طراحی و ساخت شناخته شد و همچنین از نظر تنوع محصولات با قیمت ایده آل برتری خود را به اثبات رساند.

وی تاکید کرد:  از تبلیغات محیطی نمایشگاه اراک بسیار راضی بودیم و مجریان نمایشگاه بسیار خوب و حرفه ای نمایشگاه را برگزار کردند، از جناب آقای مهندس خلجی از شرکت پارسیان مهر که مسئولیت برگزاری  مایشگاه اراک را عهده دار بودند تشکر و قدردانی می شود.

حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

طالبی در ارتباط با حضوردر نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران عنوان کرد: حضور در همه نمایشگاه ها خوب است و از سال 1385 در نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران حضور داشته ایم و همیشه برای ما حضور در نمایشگاه مفید واقع شده است. نمایشگاه تهران از برتری های خاصی نسبت به دیگر نمایشگاه های داخلی برخوردار است و مشتریان و حاضران در نمایشگاه بسیار متفاوت می باشند و راحت تر می توان ارتباط برقرار کرد و محصولات را ارایه داد.

وی در مورد انتظارات خود از مسئولان نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران اشاره کرد:

مسئولان نمایشگاه تاکنون تمامی درخواست های ما را انجام داده اند و امیدواریم که رشد و توسعه نمایشگاه را روز به روز شاهد باشیم تا بتوانیم در کنار هم به موفقیت چشمگیری دست یابیم. در ادامه در خصوص برنامه های آینده شرکت در نظر داریم ماشین آلات و تکنولوژی های به روز را تهیه کنیم تا در نمایشگاه سال آینده بتوانیم ارایه دهیم. خدا رو شکر در حال حاضر هیچ مشکلی در این صنف نداریم. در انتهای صحبت هایم جا دارد از نشریه چاپ و نشر تشکر کنم زیرا تبلیغات در این نشریه بسیار تاثیرگذار و فعال است.

منبع : نشریه چاپ و نشر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *